Slavoj C doma přestřílel ústeckou SLUNETU B

Litoměřice - V minulém kole Severočeské ligy prohrál Slavoj C v Lounech. Tentokrát, v pátek 26. října 2018, přivítal na své palubovce SLUNETU Ústí nad Labem B. Ten, kdo čekal vyrovnanou bitvu, musel odcházet z haly spokojen. První čtvrtina byla sice vyrovnaná, ale do přestávky si domácí vybudovali osmibodový náskok, který se ve třetí části smrskl na pouhé tři body. Poslední dějství bylo asi nejnapínavější, ale Slavoj C se na konci mohl radovat z těsné výhry o pouhé dva body, která je jeho druhou v probíhajícím soutěžním ročníku. Litoměřičtí zůstávají i po tomto kole na osmé příčce.

První čtvrtina přinesla vyrovnaný souboj, kdy se oba celky zcela marně snažily svému soupeři odskočit, a na jejím konci svítil na tabuli nerozhodný stav 17:17. Druhá desetiminutovka vyšla domácím na jedničku, protože si do konce poločasu vytvořili slibný náskok 39:31. Po přestávce hosté přidali a začali z litoměřického náskoku umazávat až na rozdíl pouhých tří bodů, 53:50. V posledním dějství se oba týmy snažily odpoutat, ale vyrovnaná bitva trvala až do úplného závěru, který vyzněl lépe pro šťastnější Slavoj C, který se mohl radovat z výhry 67:65.

Slavoj BK Litoměřice C - SLUNETA Ústí nad Labem B   67:65 (17:17, 39:31, 53:50)