Slavoj C zvládl domácí dohrávku se Slavií Liberec

Litoměřice - V pondělí 8. října 2021 se roztočila kola nového ročníku Severočeské ligy a v podstatě od úplného začátku se potýká s mnoha problémy. Slavoj C do něho nevstoupil tou správnou nohou, když prohrál první tři první zápasy, z toho ten zatím poslední o pouhý bodík na palubovce mužstva BK Teplice A. V pondělí 22. listopadu 2021 přivítal v dohrávce třetího kole Slavii Liberec. Již v první čtvrtině si domácí vytvářejí slibný a v podstatě i rozhodující třináctibodový náskok. Litoměřičtí pokračují ve své hře i nadále a na konci třetí části činí jejich náskok již dvacet bodů. Na konci se radují z první výhry v probíhajícím soutěžním ročníku. Slavoj C se v tabulce posouvá na příčku předposlední.

Litoměřičtí vstupují do zápasu aktivně a daří se jim i střelecky. Během první desetiminutovky se ujímají vedení 25:12. Ve druhé části pokračují i nadále v parádním výkonu a na přestávku odcházejí s vedením 46:29. Ve třetí části liberecká ztráta stále narůstá a na jejím konci činí dvacet bodů, 62:42. V posledním dějství se Slavii daří přece jen pár bodíků smáznout, ale na konci se Slavoj C raduje z výhry 71:56, která je jeho premiérovou v probíhajícím soutěžním ročníku.

Slavoj BK Litoměřice C - USK Slavia Liberec 71:56 (25:12, 46:29, 62:42)

Slavoj BK Litoměřice C: Bambas 16, Adamec 16, Rámeš 11, Teichert 9, Vrána 6, Havlovec 5, Vakrčka 4, Řezáč 3, Kron 1.

USK Slavia Liberec: Šviha 13, Dunka 11, Smeták 9, Bahník 9, Babak 8, Zbořil 6.