Slavoj B zvítězil na palubovce Sokola Písek Sršni B

Písek - Druhá basketbalová liga pokračovala o posledním listopadovém víkendu, po jehož skončení má za sebou již páté dvoukolo, které zahájil Slavoj B v sobotu 27. listopadu 2021 na palubovce Sokola Písek Sršni B. První čtvrtina přináší vyrovnanou partii, jenž končí nerozhodně a vlastně pokračuje až do přestávky, na kterou si odnášejí drobný dvoubodový náskok. Ve třetí části se chopí iniciativy hosté, kteří se během ní svému soupeři vzdalují o šest bodů. V poslední desetiminutovce se Sršni snaží s výsledkem něco udělat, ale Severočeši bojují jako lvi a na konci se radují z výhry o šest bodů a daří se jim částečně pomstít první mužstvo, které zde prohrálo v souboji Áček.

První desetiminutovka přináší vyrovnanou bitvu, o čemž svědčí i průběžný výsledek této části 20:20. Ve druhé čtvrtině přetahovanou o každý bodík pokračuje, ale na přestávku se odchází lépe Sršňům, kteří vedou 40:38. Ve třetí části se chopí iniciativy Severočeši, jenž překlápějí vedení na svou stranu a ujímají se vedení o šest bodů, 52:58. Poslední dějství přináší snahu Jihočechů o zdramatizování koncovky, ale po závěrečném klaksonu se raduje Slavoj B z výhry 60:66.

Sokol Písek Sršni B - Slavoj BK Litoměřice B   60:66 (20:20, 40:38, 52:58)

Sokol Písek Sršni B: Duda 20, Šlechta 11, Koc 8, Blažek 7, Jílek 6, Pavelka 3, Kinský 3, Tóth 2.

Slavoj BK Litoměřice B: Gabriel 14, Wiesner 13, Kynzl 12, Zajíc 12, Klouda 11, Břešťan 4.