Tým BA 2006 Roudnice nad Labem rozstřílel v domácím souboji Baník Most B

Roudnice nad Labem - Basketbalový Oblastní přebor má za sebou neúplných šest kol. V pátém duelu nového soutěžního ročníku přehrál tým BA 2006 Roudnice nad Labem v domácím sousedském derby s věčným rivalem, kterým je BK ASK Lovosice. Tentokrát přivítal v pátek 26. listopadu 2021 ve sportovní hale Pod Lipou Baník Most B. Domácím vyšel vstup do zápasu na výtečnou a v první čtvrtině si vytvářejí slibný dvacetibodový náskok, který do přestávky navyšují na bodů devětadvacet. Drtivý roudnický nápor pokračuje i po přestávce a na konci se domácí radují z jednoznačné výhry o jedenačtyřicet bodů. Tým BA 2006 Roudnice nad Labem se po tomto kole posouvá na třetí příčku neúplné tabulky.

Roudničtí vstupují do zápasu hodně aktivně a krom perfektně fungující obrany se jim nebývale daří i střelecky. V průběhu první desetiminutovky se jim daří vytvořit náskok 28:8. Ani ve druhé části domácí nepolevují ve své snaze a na přestávku odcházejí s hodně slibným vedením 51:22. Ve druhém poločase se obraz hry nemění a domácí svého soupeře vůbec nešetří. Po třech odehraných čtvrtinách svítí na tabuli stav 75:29 a je tedy prakticky rozhodnuto. Poslední dějství žádnou zápletku nepřináší a celek BA 2006 Roudnice nad Labem se raduje z jasné výhry 89:48.

BA 2006 Roudnice nad Labem - BK Baník Most B   89:48 (28:8, 51:22, 75:29)

BA 2006 Roudnice nad Labem: T. Veselý 22, J. Veselý 19, Hach 13, Jiříček 10, Suchopár 8, Jerie 8, P. Krištof st. 4, P. Krištof ml. 3, M. Krištof 2.

BK Baník Most BSichrovský 21, Hron 12, Wohlfahrt 5, Diop 4, Minařík 4, Kahánek 2.