Závod Chotěšov RUN 6666m potvrdil lídry všech kategorií seriálu SOLAP Král středohoří 2024

 

Litoměřicko - Zatím to stále vypadá, že letošní rok bude v oblasti sportu opět tím zcela normálním, protože pořadatelé mohou své akce, závody a seriály pořádat bez jakýchkoliv omezení a překážek. Doufám, že se veškeré těžkosti a jakékoliv nepříjemnosti vyhnou i oblíbenému multisportovnímu seriálu SOLAP Král středohoří 2024, který pokračoval v úterý 30. dubna 2024 čtvrtým z běžeckých závodů, kterým byl 3. ročník běžeckého závodu Chotěšov RUN 6666m, na jehož start se postavilo osmačtyřicet mužů a dvanáct žen, což je opět vyšší účast než v roce minulém. Po doběhu byly dopočítány výsledky, které průběžným pořadím nijak výrazně nezamíchaly. Na postu lídra se udržel Michal Ptáček a v kategorii žen ho napodobila Petra Hendrychová.


Celkové pořadí: 1. Michal Ptáček (Sport team Brozany) - 104 bodů, 2. Pavel Klug (Chotěšov) - 93 bodů, 3. Marek Senohrábek (Tri club Česká Lípa) - 92 bodů4. Dan Kačur (ASK Lovosice) - 90 bodů, 5. Bruce Hellier (Tri club Česká Lípa) - 84 bodů, 6. Jan Bureš (CK Slavoj Terezín) - 82 bodů, 7. David Šálek (Sport team Brozany) - 70 bodů, 8. Tomáš Mísař (Žatec) - 61 bodů, 9Igor Richter (Cvikov) - 57 bodů10Antonio Loškoski (Roudnice nad Labem) - 55 bodů, 11. Igor Richter (TJ Jiskra Nový Bor) - 52 bodů, 12. Pavel Stuchlý (Sport team Brozany) - 52 bodů, 13. Stanislav Trč (Roudnice nad Labem) - 48 bodů, 14. Lubomír Čapek (KÚC Bikesport Ústí nad Labem) - 46 bodů, 15. Lukáš Eliáš (BK Běkodo Teplice) - 44 bodů.


Muži do 18. let (2006 včetně a mladší): 1. Marek Senohrábek (Tri club Česká Lípa) - 30 bodů, 2. Dan Kačur (ASK Lovosice) - 30 bodů, 3. Bruce Hellier (Tri club Česká Lípa) - 26 bodů4. Igor Richter (TJ Jiskra Nový Bor) - 23 bodů, 5. Hynek Břenek (Tri club Česká Lípa) - 17 bodů, 6. Radim Kačur (ASK Lovosice) - 16 bodů, 7. Jan Skokan (ASK Lovosice) - 13 bodů, 8. Tomáš Netík (CK Slavoj Terezín) - 10 bodů, 9. Tomáš Folprecht - 10 bodů, 10. Adam Bradáč (ASK Lovosice) - 9 bodů  


Muži 19 až 29 let (2005 - 1995): 1. Pavel Klug (Chotěšov) - 45 bodů, 2. Aleš Klug (Chotěšov) - 33 bodů, 3. Matěj Čech (ČAC Roudnice nad Labem) - 12 bodů, 4. Petr Cmunt (ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE) - 10 bodů, 5. Adam Rež (AK Krupka) - 10 bodů, 6. František Vokálek (Lovosice) - 9 bodů, 7Jan Skuček (CK Slavoj Terezín) - 9 bodů, 8Jan Kopecký (ČAC Roudnice nad Labem) - 9 bodů, 9. Jan Schovanec (Klub cyklistů roudnických) - 9 bodů, 10. Petr Kopecký (Nevix Team Kadaň) - 8 bodů.


Muži 30 až 39 let (1994 - 1985): 1. Michal Ptáček (Sport team Brozany) - 38 bodů, 2. Stanislav Trč (Roudnice nad Labem) - 29 bodů, 3. Tomáš Mísař (Žatec) - 24 bodů, 4. Antonio Loškoski (Loški Team) - 20 bodů, 5. Pavel Stuchlý (Sport team Brozany) - 19 bodů, 6. Jan Pospíchal (Sport team Brozany) - 16 bodů, 7. Lukáš Balák (Ronnie CZ) - 11 bodů8. Jiří Baudiš (CK Slavoj Terezín) - 10 bodů, 9. Jiří Kala (Alisy Hrádek) - 10 bodů, 10. Jan Matoušek (Česká Lípa) - 10 bodů. 


Muži 40 až 49 let (1984 - 1975): 1. Jan Bureš (CK Slavoj Terezín) - 38 bodů, 2. David Šálek (Sport team Brozany) - 32 bodů, 3. Igor Richter (Cvikov) - 21 bodů, 4Lukáš Eliáš (BK Běkodo Teplice) - 15 bodů, 5. Petr Čuchal (MMB Třebenice) - 13 bodů, 6. Michal Laube (BTT Libochovice) - 13 bodů, 7. Jan Souček (Lovosice) - 12 bodů, 8. Roman Mazůrek (Tri club Česká Lípa) - 10 bodů, 9. Josef Šutera (Atletika Polička) - 10 bodů, 10. Martin Hosnedl (Torpédo Židovice) - 10 bodů, 11. Martin Turek (AC Sparta Praha) - 10 bodů, 12. Petr Skůček (UNLIMITED KM TRADING CZ) - 10 bodů.


Muži 50 až 59 let (1974 - 1965): 1. Lubomír Čapek (KÚC Bikesport Ústí nad Labem) - 31 bodů, 2. Jaroslav Jíra (Tri club Česká Lípa) - 24 bodů, 3. Vladimír Valtr (MP Praha) - 18 bodů, 4. Jan Tajč (Slaný) - 16 bodů, 5. Jiří Vlček (ASK Děčín) - 10 bodů, 6. Miloš Trux (Bike Point Roudnice nad Labem) - 10 bodů, 7. Zdeněk Rež (SPONA Teplice) - 10 bodů, 8. Pavel Šára (AC Praha 1890) - 9 bodů, 9. Filip Zouhar (Glassman TT Teplice) - 9 bodů, 10. Libor Holub (Triatlon team Měchenice) - 9 bodů 


Muži nad 60 let (1964 včetně a starší): 1. Vladimír Dlouhý (Dlouháni Roudnice nad Labem) - 35 bodů, 2. Milan Vopat (Milan z hor) - 33 bodů, 3. Pravoslav Vaněk (Dubí) - 22 bodů, 4. Michal Štembera (Kostelec nad Labem) - 19 bodů, 5. Zdeněk Pavlíček (Tri club Česká Lípa) - 18 bodů, 6Zdeněk Hora (Cyklokemp Pod Lipou Roudnice nad Labem) - 10 bodů, 7. Dale Martin (Rozběháme Litoměřicko) - 9 bodů, 8Václav Kocián (Author Masters) - 9 bodů, 9. Zdeněk Jíše (Roudnice nad Labem) - 9 bodů, 10. Petr Kašparec (AJETO Running Team) - 8 bodů, 11Ivan Celerin - 8 bodů. 


Ženy bez rozdílu věku: 1. Petra Hendrychová (Litoměřice) - 28 bodů, 2. Barbora Maříková (Ústí nad Labem) - 27 bodů, 3. Tereza Černecká Hnízdilová (Sport&Races - HAPPY LOOP) - 23 bodů, 4. Anděla Břenková (Tri club Česká Lípa) - 22 bodů, 5. Linda Mrázková (Děčín) - 20 bodů, 6. Barbora Králová (BTT Libochovice) - 20 bodů, 7. Štěpánka Skokanová (ASK Lovosice) - 18 bodů, 8Markéta Tremlová (ASK Lovosice) - 16 bodů, 9Marcela Butalová (Lovosice) - 13 bodů10Lenka Nekvasilová (MMB Třebenice) - 10 bodů


Ženy do 18. let (2006 včetně a mladší): 1. Anděla Břenková (Tri club Česká Lípa) - 44 bodů, 2. Štěpánka Skokanová (ASK Lovosice) - 28 bodů, 3Markéta Tremlová (ASK Lovosice) - 20 bodů, 4. Kamila Stárková (Tri club Česká Lípa) - 14 bodů5Yaroslava Huliy (Tri club Česká Lípa) - 14 bodů, 6. Anna Limberková (ASK Lovosice) - 8 bodů7. Agáta Pšeničková (ASK Lovosice) - 5 bodů, 8. Zuzana Kolaříková (Roudnice nad Labem) - 4 body.


Ženy 19 až 35 let (2005 - 1990): 1. Barbora Maříková (Ústí nad Labem) - 29 bodů, 2. Lucie Svobodová (ASK Lovosice) - 23 bodů, 3. Natálie Trnková (Roudnice nad Labem) - 21 bodů, 4Barbora Králová (BTT Libochovice) - 20 bodů, 5. Marcela Butalová (Lovosice) - 18 bodů6Jana Jíšová (Roudnice nad Labem) - 13 bodů, 7. Vendulka Ryšavá (Tri club Česká Lípa) - 10 bodů, 8. Eliška Krobová (BTT Libochovice) - 9 bodů, 9. Alexandra Loškoski (Loški Team) - 8 bodů10. Hana Klusová (Šneci v běhu) - 7 bodů.


Ženy nad 35 let (1989 a starší): 1. Petra Hendrychová (Litoměřice) - 43 bodů, 2. Tereza Černecká Hnízdilová (Sport&Races - HAPPY LOOP) - 35 bodů, 3. Linda Mrázková (Děčín) - 20 bodů, 4. Lenka Nekvasilová (MMB Třebenice) - 18 bodů, 5Zuzana Dlouhá (Dlouháni Roudnice nad Labem) - 14 bodů, 6Jana Klímová (Orel Studenec) - 13 bodů, 7. Simona Nekolová (Night run team) - 9 bodů, 8. Vendulka Praská (KILPI KOME Klub Kraslice) - 8 bodů, 9. Mirka Lukášová (Praha) - 7 bodů, 10. Kateřina Kammelová (KaKa) - 6 bodů, 11. Dagmar Fidlerová (Libochovice) - 4 body.    


Čtvrtou běžeckou zastávku má tedy multisportovní seriál SOLAP Král středohoří 2023 zdárně za sebou. Šestou kapitolu napsal v sobotu 1. června 2024, protože to byl na programu 22. ročník Běhu okolo Hostěnic, kterému v tomto roce nepřálo počasí.


Autor: Václav Beneš


Foto: www.youtube.com


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Triatlonovou čtyřku SOLAP Krále středohoří 2023 zakončí jubilejní zcela nový Házmburk X offroad triathlon

SK Dušníky a Pavel Novotný potvrdily v posledním podzimním kole, že se dá i v 1. A třídě vyhrát bez trénovaného gólmana

Stará garda SK Viktorie Kleneč se stává pro rok 2023 vítězem Memoriálu Pavla Švece a Pavla Prella v Klenči